Praktika, töö ja karjäär EFTA abiga

EFTA üheks veendumuseks on viia kokku äriettevõtetest tööandjaid ja sotsiaal-, majandus- ning finantsvaldkonnas õppivaid noori, eesmärgiga pakkuda neile vastastikuliselt kasulikku erialastpraktikakogemust ja hilisemat töövõimalust.

Lisaks aitame majanduseriala lõpetajaid sobiliku diplomitöö teema valimisel ning juhendaja leidmisel.

 

Tule meile praktikale!

Lõviosa meie töötajatest on alustanud EFTAs praktikandina kõrgkooli ajal - see on tudengi jaoks erakordne võimalus tutvuda tööga, tööandjaga, näha valdkonda seestpoolt ning teha otsuseid tuleviku osas.

Lisaks pakume kõigile huvilistele töövarju kohti EFTAs.

Saada oma motivatsioonikiri ja praktikasoov: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Soovid lõputöö juhendajat?

EFTA aitab bakalaureuse- ja magistrikraadi lõpetajatel leida oma lõputööks soblikke finantsvaldkonna teemasid. Leiame, et kõrgkoolide lõputööd peaksid rohkem tuginema igapäevapraktikal ning töötame selle nimel, et ettevõtted püstitaksid võimalikult praktilisi ülesandeid, mille lahendamist oleks võimalik hiljem ka päriselus rakendada.

Saada kiri kui soovid valida teemat või otsid juhendajat: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võtke ühendust

Veel teenuseid