Virtuaalne Finantsjuht on veebipõhine rakendus, mis on valminud Infovara OÜ ja EFTA koostöös. Platvorm sai loodud vajadusest tuua ühte andmebaasi kokku kogu ettevõtte juhtimist puudutav informatsioon. Olles aastaid tegutsenud finantsvaldkonnas, nägime siin võimalikku lahendust, ja heast koostööst sündiski Virtuaalne Finantsjuht, mis on abiks iga ettevõtte juhtimisel.

Virtuaalsesse finantsjuhti saab koondada kogu ettevõtte finants-, müügi- ja muud vajalikud andmed. Rakenduses on kujundatud juhtimislauad võtmemõõdikutega ja töölehed detailsemaks analüüsiks, mida saab ka kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele.

Virtuaalne finantsjuht teeb andmetöötluse sinu eest ja kuvab ettevõtte jaoks olulise informatsiooni lihtsal kujul. See on ühine töölaud kogu meeskonnale, mis annab kiire ülevaate kõigile juhtidele vastavalt nende rollile ja toetab faktipõhiste otsuste langetamist. Tülika andmete otsimise ja tabelisse kopeerimise asemel jääb aega sisuliseks analüüsiks ja mõtestatud tegevuseks.

 

Miks valida virtuaalset finantsjuhti?

Automaatne ja kiire konsolideerimine

Konsolideerimine on automaatne ja kiire, ilma käsitööta. Programm suudab kombineerida algandmed mistahes allikast. Andmed uuenevad automaatselt ja nii on perioodi sulgemine kiirem.

 

Ühine töölaud meeskonnas

Ühine töölaud meeskonnas parandab koostööd ja otsuste kvaliteeti. Kõik juhid näevad just neid andmeid, mida neile vaja on. Enam ei teki arusaamatust, et juhil on ühed ja allüksustel teised numbrid.

 

Automatiseeritud mõõdikud

Olulised mõõdikud , võrdlused eelmiste perioodide, eelarvetega visuaalselt hästi välja toodud ning automatiseeritud. Andmed on kergesti analüüsitavad ja annavad tervikpildi kogu ettevõttest.

 

Aja kokkuhoid

Aja kokkuhoid – ära jääb erinevate aruannete loomine, sest iga üksuse juht saab vajaliku info kätte ise paari hiireklõpsuga. Regulaarsed aruanded saab automatiseerida.

 

Muudame koos finantsjuhtimise kiireks ja efektiivseks. Telli ka oma ettevõttele virtuaalne finantsjuht.

 

 

Võtke ühendust

Veel teenuseid